| bianca97 a întrebat:

As vreau un luciu de buze de calitate ma puteti ajuta?

13 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu folosesc de la l`oreal, astor, deborah, mai imi cumpar si de la the body shoop insa prefaratul meu este cel de la dior si de la max factor

| Alien a răspuns:

Gasesti in magazine!

| alexa18 a răspuns:

Cred ca Avon e cel mai bun.

| alexa18 a răspuns:

Cred ca Avon e mai bun.

| Rukhsandra a răspuns:

Incearca produsele de la avon sunt foarte bune si rezista mult pe buze happy

| larrysukk a răspuns:

Sallz...eu una folosesc valentine's day de la color trend(avon). sunt foarte multumita de el...
acum pe parcursul vacantei mi-am luat 5 tuburi(sa imi ajunga:d)
in plus este destul de ieftin(zic eu) doar 9, 99 lei si are 10 ml
dar fiecare cu gusturile sale
succes la cautarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa rasfoiesti brosura Avon de luna asta. Are o gama larga de produse, in special de rujuri, gloss-uri, etc.Iti poti alege de acolo orice iti doresti...sunt foarte multe culori, depinde de preferintele tale, plus ca fiind vara poti beneficia de numeroasele reduceri existente. Apropo de ceea ce spun mai jos unele personae sa stii ca produsele sunt foarte bune calitativ-iti spun din propria experienta:D

http://www.avon-shop.ro/catalog_avon.php/catalog
intra aici si arunca o privire;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit luciu de buze? daca raspunsul este nu, cauta-l pe okazii.ro la vanzatorul Vio3B acolo gasesti luciu de la Bourjois 3 D la pret de 30-45 ron, sunt la reducere si sunt originale.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu ce sa va ajut love strucklove strucklove struck

| bebitza_3258 a răspuns:

Gasesti in magazine o gama larga de luciuri de buze happy. acum ai putea incerca ceva pentru soare, impotriva razelor UV pentru ca buzele sunt foarte sensibile si se vor usca happy... un Max Factor, David Jones. happy. incearca :d

| Anna_4837 a răspuns:

Vai. m-ati omorat cu Avon. Daca este ieftin asta nu inseamna ca este si bun.Am incercat rujuri, glossuri, fard de pleoape, fond de ten si rimel, TOATE au fost bune de aruncat! Doar un tus negru a fost bun de la avon ce am incercat in rest nimic.
Seventeen este foarte bun si cu niste preturi OK.
De asemenea Loreal este cool in luciuri de buze
Daca vrei un sfat despre cum sa ai buzele colorate si lucioase cum des vezi prin reviste, aplica un balsam de buze apoi un ruj si luciul de buze, acum depinde si ce culoare vrei sa iti iasa...totul este un joc de culori dintre ruj si gloss. orice nuanta este diferita si poti incerca sa vezi cum iti sta.
Mai nou am vazut ca se poarta Baby Pink pe buze sau Ice Pink, pentru asta poti incerca doar fondul de ten si glossul.
Bafta

| Twiiix a răspuns:

Ma innebuniti cu Avon! Cele mai bune sunt la revista Ladys si e doar 3 lei! Incearcal! Si eu vreau dar nu ma lasa fratele meu ca zice ca sunt mica chiar daca am 12 ani!