| BlondaBă a întrebat:

Imi puteti spune si mie un anticearcan super-bun? Si vreau si un luciu de buze din ala pentru marirea buzelor ( de volum, parca se numeabatting eyelashes )

P.S :FUNDAA; x!

Răspuns Câştigător
| rOckx3 a răspuns:

Pai, anticearcan nu prea am nevoie dar am un luciu de ala de marire a buzelor, nu are nume dar e mov cu o fata desenta pe el. La inceput e putin mentolat, dar apoi e super.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Nu există niciun „anticearcăn" superbun.
Singurul remediu împotriva cearcănelor este odihna de cel puțin 8 - 9 ore pe noapte, evitarea consumului de alcool.
Orice cearcăn care începe să apară sub pleoape se constituie într-o cutare naturală a pielii feței în zona respectivă și eliminarea acestora se poate face numai prin operații estetice.
Restul așa -ziselor medicamente sînt basme pentru adormit maturi naivi și atentate la buzunarul acestora.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Marş la "Beauty & Fashion".

| BlondaBă explică (pentru MalleusMaleficarum):

Vezi cum vorbesti da? Ca nu-s catea sa-mi zici mie mars. Si daca din greseala mi-a alunecat mana pe mouse si nu am vazut ce am ales la categorie. WOW, IMPUSCATI-MA! Poftim cultura! :-|

| CarlyXlove002 a răspuns:

La Avon sunt multe rujuri si luciuri. Cauta un reprezentant in zona unde locuiesti, si roaga-l sa-ti dea un catalog

| Alexandra_3938 a răspuns:

De anticearcan nu stiu, dar luciul cu botox da un volum buzelor tale. Sper ca te-am ajutat:*