| anonim_4396 a întrebat:

Așa-i normal în HM să nu fie o abundență de produse din care să-ți alegi?

Am vrut ieri să-mi cumpăr tricou și am fo' da' n-am găsit ce am vrut.
În loc să vad 10 modele de tricouri și la fiecare 10 bucăți de mărime, am găsit pentru fiecare model cate o bucată cu mărimea lui de la S la XXL. Nu cate 5 de S și de M, etc, cum m-așteptăm să găsesc. Tricouri din care sa mi-l pot alege pe cel mai neprobat.

Magazinele astea din mall zici că-s showroom-uri să-ți faci o idee de cum arată, după să-ți comanzi de pe net.

Pe langa că pe net îi diversitate mai mare la același magazin.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Cam așa este, uneori nu găsesc mărimea mea așa că analizez puțin ce vreau sa cumpăr și dau comandă online sau mă orientez spre alt magazin pentru că am observat că în ultimul an HM a început să facă chestii de calitate nasoală sau tricouri, cămăși extrem de largi care se văd ca naiba când le probezi.

| Heyndrich01 a răspuns (pentru RobertMoon):

Nașpa
N-ai de unde să-ți iei haine să mor!
Și la Zara îi aceeași problemă ca și la HM cu stocurile-n magazin.