| Tamaș_Edi_1996 a întrebat:

Astept un produs comandat pe net sa mi se livreze si nu stiu data exacta cand va ajunge, probabil nu voi fii acasa si nu e nici altcineva sa il ridice in locul meu. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cand ajunge in orasul tau o sa primesti un mesaj de la curier cu in ce interval orar o sa se livreze si un numar de telefon. Suni la acel numar, intrebi exact la ce ora o sa ajunga la tine si vezi daca esti acasa sau nu, daca nu esti si nu e nimeni care sa-l ridice rogi sa ti-l livreze in alta zi cand o sa fii acasa.

| Tamaș_Edi_1996 explică (pentru CuriousStuff):

Ultima data am cumparat un ceas, dar pentru acela nu m-a anuntat cand ajunge, probabil pentru ca era destul de mic incat sa incapa prin usa