| HustlerM a întrebat:

Stie cineva aproximativ cat costa sa ti se livreze un produs comandat de pe AliExpress / Amazon? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Unele produse au livrarea inclusa in pretul produsului, altele au pretul calculat in functie de greutatea pachetului si de distanta de unde se trimite pachetul.
Scrie sub produs, la shipping.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sub fiecare produs este prezent si costul transportului in alte tari, printre care si Romania. Daca, din diferite motive, nu scrie nimic, poti intreba vanzatorul.

| marcflo a răspuns:

Stiu ca mai ai o multime de intrebari despre Aliexpress;) Intra si tu intr-un grup de Aliexpress pe Facebook si sa vezi acolo ce raspunsuri primesti de la oamenii care au deja sute de comenzi pe Ali;)
https://www.facebook.com/groups/383887408333708/

| Furnicuta000 a răspuns (pentru marcflo):

Vezi ca degeaba pui tu link-ul asta, nu se deschide fiind grup privat. Da doar denumirea si lumea o sa il caute

| Amalia2299 a răspuns:

Eu am comandat de pe AliExpres si nu am avut de plata livrarea deoarece coletul a venit la posta si m-am dus de l-am ridicat.

| andreeageorgyana a răspuns:

Depinde distanta greutatea produsului parca transportul este gratuit pe AliExpres da este