| Duhovnicul a întrebat:

Ati comandat produse din strainatate? Ati fost multumiti de calitatea lor?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da. Da.

| sickoffallthings a răspuns:

Da am fost foarte mulţumită de calitatea lor deşi durează ceva vreme până vin.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Cunosc mulţi care au fost mulţumiţi, eu nu prea comand de pe internet.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Cunosc mulţi care au comandat şi au fost mulţumiţi.

| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Este mai multumitor decat in Ro si iti recomand

| Patrick_Maioș_1987 a răspuns:

Este o idee buna sa comanzi din strainatate pentru ca sunt oameni de treaba nu ca romanii si incearva sa te fure eu sincer am comandat jocuri pentru PC si au fost la un pret mai mid decat in lei. si in plus in Romania nu prea sunt lucruri de calitate si nu sunt lucruri pe care noi le avem
dar la transportul in Romania poti lua mai urgent un telefon, tableta etc. dar nu poti cumpara lucruri de la Vat19.com (ex.jocuri diferite de familie, cel mai mare vierme de jeleu, etc.)
in concluzie este un lucru bun sa iei lucruri de pe site-uri straine(ex.amazon,vat19 etc.)