Întrebare recomandată | Catalyna306 a întrebat:

A comandat cineva de pe siteul Aoro? Sunt multumiti de produse si sunt originale? Sau sunt contrafacute?

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu, nu iti recomand, multe sunt contrafacute si nici nu miroase bine sad.

| Mwha a răspuns:

Sunt super, eu am comandat de vreo 2 ori pana acum vreo 10 produse sI toate au fost ok. Parfumul cadou ( Just me ) miroase superb

| Annalina99 a răspuns:

Buna.Nu sunt deloc bune.Nu sunt originale, miros groaznic...Mai bine incearca sa-ti cumperi din Sephora parfumuri, macar sti ca sunt de calitate si originale.Chiar daca sunt mai scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat, sunt ok!

| Bad2Fast a răspuns:

Majoritatea sunt contrafacute si nu sunt de incredere nu recomand!

| ralucutzica a răspuns:

Nu prea deoarece de mukte ori de poti pacali cu aceste lucruri marunte sau chiar mari de la acest sit Aoro

| gabyella a răspuns:

Nu stiu cat de originale sunt.dar poate ai observat cat de mari sunt preturile.Gandeste-te daca ar mai fi si contrafacutesadnu recomand.Plus ca cei care au comandat de pe acest site nu prea au o parere bunasad

| Andreeea1984 a răspuns:

Salut. Eu imi cumpar parfumurile si cosmeticele de doi ani de pe aoro.ro si nu am avut nicio problema. Am cumparat de la ei numai produse pe care obisnuiam sa le cumpar din duty-free in perioada in care calatoream mai mult si pot sa spun ca nu am observat nicio diferenta intre ele. Eu zic sa incerci si sa ne spui dupa aceea cum a fost.