| Pumpkin a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe : www.fashionup.ro sau www.kurtmann.ro? sunt de incredere, ati fost multumiti de produse?

Răspuns Câştigător
| RalucaPisicuta a răspuns:

Am comandat de la prima si au produse de calitate. Ai incredere in ei. Cat despre a doua... nu am incercat niciodata...
SPER CA TE-AM AJUTAT happy

2 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

Am comandat de pe kurtmann și sunt de încredere. Da, am fost mulțumită happy.

| Diana4you97 a răspuns:

Bună! Ambele magazine sunt serioase. Eu am comandat de mai multe ori de pe fashionup.ro și am fost mulțumită de calitatea produselor. Dacă dorești mai multe păreri și informații îți recomand și http://parerimagazin.ro/pareri/fashionup-ro/