| Adry05 a întrebat:

Ați comandat vreodată de aici https://charm.ro?
Sunt serioși și produsele cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Nu, oricum am folosit doar la ocazii speciale, maxim 6 ori deci nu avea cum să se strice. Pretindea că ar fi argint 925, dar am testat și era mult mai slab. Și era puțin deformat modelul, nu perfect ca în poza pe care imediat au șters-o după ce am dat comandă.

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Este un site securizat deci nu ar trebui sa ai probleme, are certificate bune.
Pur si simplu un site de accesorii.

| Anuket a răspuns:

Da. Nu merită, calitate proastă la preț mare.

| Anuket a răspuns (pentru Anuket):

Nu mai știu cum este acum, dar acum 2-3 ani aveau multe recenzii negative și nici eu nu am fost mulțumită.

| Adry05 explică (pentru Anuket):

în ce sens calitate proastă? se deteoriozează repede? s-a înnegrit argintul sau?

| Anuket a răspuns (pentru Adry05):

Nu, oricum am folosit doar la ocazii speciale, maxim 6 ori deci nu avea cum să se strice. Pretindea că ar fi argint 925, dar am testat și era mult mai slab. Și era puțin deformat modelul, nu perfect ca în poza pe care imediat au șters-o după ce am dat comandă.

| usermata a răspuns:

Nu stiu dar eu am comandat si au ajuns intr-o saptamana aproximativ.