| inflicted a întrebat:

Ați comandat vreodată de pe epantofi? Este ok site-ul? Vin repede comenzile?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, e ok. Comenzile vin in 3-4 zile lucratoare.
Eu nu am mai comandat de ceva timp, dar am fost cativa ani fidela si ma miram ca era incaltaminte de calitate si destul de ieftina. Mai am si acum sandale superbe, pantofi, ghete de pe epantofi luate cu 40-50-60 lei. Dar recent am fost uimita sa vad ca au marit drastic preturile, minim 100 lei o pereche de sandale pe care as fi luat-o cu 40 lei acum ceva timp.

| inflicted explică (pentru Bondarel99):

Si marimile ti s-au potrivit mereu?

| Bondarel99 a răspuns:

Marimile se potrivesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai de acolo imi iau incaltamintea. Foarte multumit.

| Andrada0025 a răspuns:

E ok site-ul, dar calitatea e raportata la pret, dar au si lucrurile foarte frumoase.