| hiseu a întrebat:

Ati cumparat vreodata de pe wish.ro?
Nu vi se pare cam dubios faptul ca acele produse sunt cam ieftine? laughing
Adica produsele cumparate sunt precum cele din poza si sunt de buna calitate?
Sau costa mai mult decat spun ei acolo?
Daca ati cumparat de acolo, ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi, va rog.

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Unele produse comandate de acolo sunt bune iar altele mai rele, sincer nu ti-as recomanda sa comanzi ceva de pe acel site, mai bine incearca altul.

10 răspunsuri:
| Basa_Camelia_1987 a răspuns:

Buna.Da,eu am comandat, si la fiecare produs trebuie adăugat 5$.Iar transportul este din America.Si ar costa ceva.
Te-as sfătui sa nu cumperi, doar daca vrei sa nu mai ai bani rolling on the floor.

| Violleta2022 a răspuns:

Wish.ro nu este un site de vanzari, este foarte clar un scam de care se prinde si un copil de 10 ani, probabil facut, chiar de unul de 10-12 ani.
Nu se poate cumpara de acolo, pentru ca site-ul nu-i functional, este doar o caricatura fara folosinta.

| devilshelp a răspuns:

Daca ai noroc primesti produse bune, dar majoritatea nu prea au calitate la preturile alea. Transportul e un alt contra, poate sa iti ia peste o luna sa ajunga. Eu zic ca nu merita

| D3I3 a răspuns:

Bun doar pentru maruntisuri. Despre haine, depinde de noroc. Pe Youtube sunt video-uri cu haul-uri si pareri despre acest site.

| Adry05 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, asa e, oamenii astia au facut magie sa cumpere de acolo, doar noi muritorii de rand n-avem acces
https://www.youtube.com/results?search_query=wish.com

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adry05):

Vezi ca nu te-ai uitat bine, baiatul vorbeste de wish.ro, nu de wish.com!
Uite aici site-ul de care vorbeste baiatul asta:, tu ai cumpara de aici?
http://www. wish.ro/

| Adry05 a răspuns (pentru Violleta2022):

A, ok, n-am vazut bine, nu trebuie sa te frustrezi atat sa-mi dai voturi negative ca n-am citit bine, nu stiam ca exista si "versiunea de Romania", calmeaza-te ca nu te-am omorat. laughing Jesus

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adry05):

Din pacate, am reactionat exact in felul in care tu mi-ai raspuns!
Data viitoare, daca vrei sa primesti un raspuns mai bland, scrie cu mai putina "frustrare" in... cuvinte happy

| Adry05 a răspuns (pentru Violleta2022):

Frustrare ca am facut o ironie-glumita? Ok, ar trebui sa inveti sa nu te mai frustrezi din orice atunci.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adry05):

Mai femeie, multam de 'ironia-glumita", daca doar de atat ai fost capabila sa-mi scrii.