| Zăppă a întrebat:

Buna:X
pentru cei care au cumparat de pe MIniprixwinking
cat costa taxele postale?(lei)
produsele sunt de calitate?
poti sa le returnezi?:*
cum vi se pare?happy
:*
funda
kiss:*

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Iti zic sa nu dai nimic comanda, m`am avantat si eu, ca omu` am vazut ca`s ieftine, si dupa 2 luni praf fratee, mi s-a discusut bluza, si la o prietena de-a mea dupa 2 luni i s-au uzat pantalonii, si din cate mi-a zis ea i-a purtat doar de cateva ori.

IEFTINE SI DE PROASTA CALITATE

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de calitate, am comandat des, nu lucrez la ei relax... tin sa precizez ca am luat un tricou de la nike din unirea si la prima spalare s-a dus dracul, desii am dat 190ron pe el(de rahat). asa ca mai bine dau 25-35 pe unul de la miniprix si macar nu intra la apa ca nenorocirea de la nike...depinde ce cumperi pentru ca si o carpa de lenjerie daca dai 2 mil tot se rupe cand gajiiul trage de tine dra oana, ups pardon.asta daca ai.recomand sunt produse bune si de calitate, intr-adevar nu toate dar spune mi tu unde s de calitate in romania? ca vand casa si cumpar tot magazinu.sanatate