| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee unde pot găsi un pendantiv/lănțișor ca acesta? https://imgur.com/tEW8r0C
DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La bijuterie sau pe la casele de amanet care vand pandante cu pietre semipretioase sau pretioase.
In poza ta nu exista nici un lantisor, dar si pe acela tot la bijuterie il gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai zi ne pe ce site uri ai cautat tu, ca sa nu cautam si noi tot pe alea. Asta daca ai cautat.

Sau Instaleaza aliexpres si cauta produse dupa poza. Poti sa incarci o poza sau sa pozezi ceva efectiv.

Softul lor recunoaste obiectul din poza si it va da produsele de pe Aliexpres care seamana cu acel obiect din poza.

Si google are cautare dupa imagine

| DARLINGx a răspuns:

Nu avem cum să găsim dacă nu știm cum se numește / sau să stăm să căutăm degeaba