| anonim_4396 a întrebat:

Aveți ideii de ce aș putea să ii cumpăr unui baiat de secret santa? Bugetul fiind de 50de lei.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E fumător? - o brichetă șmecheră ar fi de efect

| dullcat a răspuns:

Poti sa tastezi secret santa la campul din dreapta sus (Cauta intrebari si raspunsuri) si gasesti idei, ca a tot intrebat lumea in aceasta perioada specifica:

https://www.tpu.ro/adolescenti/idei-cadouri-secret-santa-pentru-baieti/

| ReddY25 a răspuns:

Ce ai spune de o brățară?

| Furnicuta000 a răspuns:

Am vazut in catalogul de la lidl de saptamana viitoare (il gasesti pe net) cadouri pentru barbati pana in 50 lei. Erau ceasuri, portofele si nu mai stiu ce

| Sophieka a răspuns:

Am vazut bratari foarte faine la 35 de lei pentru barbati, la targul de Craciun din orasul meu si daca mergi si la un magazin chinezesc de exemplu, gasesti si cutiuta anume pentru a pune bratara in ea.

Mai poti observa la el daca are caciula / manusi / fular... Daca nu are una dintre acestea, ai putea sa-i faci cadou una din variante si eventual o ciocolata.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Un deodorant de 7 - 10 lei de la Auchan (deodorantul Denim costa 10 Lei) si un aftershave mai bun tot de la Auchan.

| Design2021 a răspuns:

O carte, set caciula si manusi, ciorapi colorati, un portofel, boxa portabila mini cu bluetooth.