| mika99 a întrebat:

Aveti vreo idee legat de cupoanele de reducere de pe site-ul studentie.ro? totusi sunt niste reduceri cu adevarat substantiale.ma intreb. oare cat de sigure sunt?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Sunt multe site-uri cu astfel d cupoane de reduceri. e o noua forma de reclama, ei dau 3 cupoane dar anuntul il vad zeci de mii de persoane. iei cuponul, te duci, iti place, a doua oara platesti si pretul intreg. sa ai grija insa la textul cuponului, ca pot fi si de genul "daca platesti 5 euro pe cuponul asta" scris mare si ingrosat si apoi cu litere mici continua ca "beneficiati de reducere 15% la produsul cutare", deci citeste bine textele

1 răspuns:
| Sanziana88 a răspuns:

Daca ai indoieli, poti incerca alt site mai sigur, incearca http://www.marketdeal.ro/, gasesti niste cupoane de reduceri de iti pica capul :D