| DomnulAlb a întrebat:

Site-ul "ForIt" e safe? Am vazut ca totul este la reduceri permanente la ei, si ma mir de ce... Eu cred ca e ceva in neregula cu ei. Asta nu este o reclama, eu chiar ma intreb de ce sunt toate preturile mai mici. Eu cred ca le iau de la alti de black friday si le vand dupa... Daca aveti vreo idee, va rog sa imi spuneti.

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pare fake, are trecut la contact toate datele de inregistrare a firmei, au si punct de lucru fizic...

| DomnulAlb explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat - poate fi doar o strategie de marketing.

| PainTech a răspuns:

Incearca sa suni la relatii clienti. Daca nu raspunde nimeni sau numarul de telefon nu exista, ceva nu e inregula

| AlexSalling a răspuns:

Doar daca ai comanda ceva ce nu costa atat de mult, ai putea comproba daca e sau nu fake.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexSalling):

CS de 200 RON are si PCGarage, nu asta e criteriul dupa care te iei. Oamenii sunt pe piata din 2005, au sediu fizic, poti verifica datele publice pe net, gen cifra de afaceri samd. Nu e nimic fake.

| goguPatent a răspuns (pentru AlexSalling):

Tu ai cea mai vaga idee ce inseamna capital social si cat trebuie sa fie la SRL uri? Sau au vazut si tu o suma acolo si ti s-a parut interesant sa o comentezi?