| Jager a întrebat:

Azi-dimineata am dat comanda pentru un telefon de pe eMag. Stiti in cat timp ajunge? mi s-a spus ca intre zilele 21-29. Poate ajunge maine?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poate veni și mâine. Dar depinde unde locuiești... oricum poimâine vine mai mult ca sigur.

| DAnc3 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Lucreaza si in weekend?

| Daniellllll1 a răspuns:

Http://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor
"Livrare prin curier rapid
Produsele vandute de eMAG ajung la tine a doua zi lucratoare, daca le comanzi pana la ora 20.00. Daca plasezi comanda dupa aceasta ora, produsele vor ajunge la tine in 2 zile lucratoare.
Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 150 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 150 lei, costul de livrare este 12 lei.

Răspuns utilizator avertizat