| foreverANDaDAY a întrebat:

Azi mi-am comandat un telefon de la vodafone, stiti cumva in cat timp ajunge?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Daca esti din provincie cel tarziu poimaine ajunge! sau maine chiar, depinde distanta dintre orasul tau si Bucuresti precum si de starea drumurilor!

| foreverANDaDAY explică (pentru florin1979):

Multumesc:* stau in Bucuresti, prin centru langa parcul cismigiu

| florin1979 a răspuns (pentru foreverANDaDAY):

Pai cred ca acum cand iti scriu mesajul deja l-ai primit(telefonul)hee hee

| EmanuelThN a răspuns:

Pai cam duraza cam de la 2 pana la 5 acum depinde si pe unde stai happy dar de obicei cei de la Vodafone il aduc intr-o zi sau doua sper ca te-am ajutat bafta happy