| Debb a întrebat:

Baieeeti, ce v-ar place sa primiti de Craciun de la prietenele voastre?

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O partida de sex big grin

| mihaibrasov a răspuns:

Pai. e imposibila intrebarea pentru mine, pentru ca de Craciun mi-as dori sa 'primesc' o prietena.

| YUSTY a răspuns:

Prezervative. laughinglaughing. Funny

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like-uri pe facebook happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| miky014 a răspuns:

Buna intrebare :d
Eu ii fac cadou o rama foto cu poza mea :d si inca ceva...

| ElFenomen a răspuns:

Darul suprem. ce zici?big grinrolling on the floor

| Giulia_4515 a răspuns:

Desi nu sunt baiat, indraznesc sa-ti raspund la intrebare.Si eu am avut aceeasi problema ca si tine de Mos Nicolae.Eu i-am dat un fular si o caciula si s-a bucurat foarte tare! Aproape tot timpul poarta fularul si caciula...

| BlackStar10 a răspuns:

Pasarici si sani