| Pdelia a întrebat:

Hey:*, As avea o intrebare care se adreseaza baietilor, ce v-ar place sa primiti cadou de Craciun anul acesta, din partea iubitei voastre?

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

O Chitara!

| ombladon a răspuns:

Un kawasaki ninja 600.

| Chio9 a răspuns:

Depinde de varsta ai, daca esti peste 17-18 iai o cutie de prezervative.

Daca esti mai mica, du-te la orice magazin de cadouri in treaba vanzatoarea de un cadou pentru un baiat de varsta x.

| geotechnical a răspuns:

Buna seara Pdelia, sa iti zic parerea mea in legatura cu ce ai intrebat, sincer eu mi-as dori ceva simbolic care sa reflecte armonia din relatia voastra.Ce zici de un tricou personalizat, cu o poza cu voi doi impreuna, sau daca iti dispune bugetul un lantisor cu initiala numelui tau sau o bratara, trebuie sa te gandesti la ceva pasiune de-a lui si sa incerci sa adaptezi cadoul la vreo pasiune de-a lui happy sper ca ti-a fost de folos

| Chio9 a răspuns (pentru geotechnical):

Asta-i intrebarea : ce v-ar place sa primiti cadou de Craciun anul acesta, din partea iubitei voastre?

Si asta ii raspunsu-l tau : sincer eu mi-as dori ceva simbolic care sa reflecte armonia din relatia voastra.
ricou personalizat, cu o poza cu voi doi impreuna
lantisor cu initiala numelui tau

Cu numele ei, tu te dai la ea ma? :S

| geotechnical a răspuns (pentru Chio9):

Este parerea mea, dar ce pot sa ma astept de la cineva care nu stie sa se exprime corect in scris, ar trebui sa iti ridice niste semne de intrebare?

| Chio9 a răspuns (pentru geotechnical):

Fra pe net, nu e timp sa pui cratime si sa scrii corect, poti folosi prescurtari si poti scrie legat, toata lume o sa inteleaga.

Am gresit de data asta, dar d eobicei pun.

In fine.

Nu stiu cine nu stie sa se exprime corect in scris.

Frate tu pui semn d eintrebare aici?

ar trebui sa iti ridice niste semne de intrebare?

Ma intrebi pe mine daca ar trebui?!

NU, NU AR TREBUI SA-MI RIDICE.

Acolo trebuia sa pui puncte puncte, deoarece tu afirmi ceva si sa ma lasi in suspans cu acele puncte.

Asa ca mai bine judeca-te pe tine apoi pe altii.

| 83MaryuS a răspuns:

Un frumos cadou poti fii chiar tu happy