| ElenaMari a întrebat:

Buna, a facut cineva retur la Sinsay? Am comandat o pereche de pantaloni si nu imi sunt buni...(am plătit cu cardul)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-asta nu prea este recomandat sa cumperi online obiecte de imbracaminte. Mai ales ca unii nici nu isi cunosc masurile.

| MarioInsanePhantom798 a răspuns:

Am facut eu comanda mi-am comandat o pereche de papuci erau mici si ca tine am incecat sa ii returnez din pacate Site-ul nu accepta retururi Sper ca ti-am fot de ajutor laughing