| MiCuTzZa a întrebat:

Buna,

A mai pățit cineva să nu primească o livrare de pe Shein? Îmi scrie că perioada aproximativă de livrare este între 3-6 mai. Astăzi este deja 9 mai și nu am primit nimic. În aplicație comanda apare în status de Tranzit începând cu data de 21 aprilie, dar de atunci nu s-a schimbat statusul. Le-am trimis un email, însă nu am primit niciun răspuns până acum.

Mersi

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa de la Shein soseste in 3 -6 saptamani, fiindca vine din China cu cel mai ieftin si incet mijloc de transport.

Daca marfa a plecat abia in 21 aprilie nici nu te stresa pana in 15 Mai (cand se implinesc 3 saptamanI) ca nu poate ajunge mai repede, chiar daca ei dau o estimare de timp ultra scurta, doar ca sa atraga mai multa clientela.