| Lalalala2 a întrebat:

Bunaaa! Am dat o comanda pe SHEIN pe 29 Noiembrie, iar statusul e ca a ajuns la Bucuresti pe 4 Decembrie, pe Sameday scrie ca pe 9 Decembrie nu a fost predata de către expeditor, termenul de livrare a fost între 14 și 17, suntem deja in 21 și nu am nici un semn de la comanda. As vrea sa stiu dacă a mai pățit cineva asa și dacă v-a ajuns comanda pana la urma.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Nu am patit, mie mereu mi-au ajuns inainte de termen.

| Camillaopss a răspuns:

Buna! stai linistita, si mie mi-a arătat ca trebuie sa ajungă între 3 si 8 si a ajuns pe 16! o să-ți ajungă si tie

| Lalalala2 explică (pentru Camillaopss):

Msss mult, posibil sa ajungă după Crăciun, sper sa nu fie problema la vama, ca era destul de mare comanda și poate trebuie sa platesc ceva

| Lalalala2 explică (pentru Camillaopss):

Msss mult, posibil sa ajungă după Crăciun, sper sa nu fie problema la vama, ca era destul de mare comanda și poate trebuie sa platesc cevasad