| oceanoflove a întrebat:

Am facut o comanda pe eMAG cu livrare la easybox acum o saptamana. Nici pana acum nu am primit o notificare cu privire la statusul comenzii in aplicatie. Scrie ca se livreaza in cursul zilei de azi la termen de livrare.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate veni azi. Au avut si ei liber zilele astea.

| mihai69 a răspuns (pentru darrio2007):

Aiurea. Eu am comandat ceva și am primit și ieri, și în weekend...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate asa o fi
uneori se incarca easybox urile si la ora 9 seara

| mihai69 a răspuns:

Ia legătura cu suportul clienți eMag (acum prin chat, în aplicație).

| DanielVălean a răspuns:

Am pățit și eu de nenumărate ori aceeași treabă cu eMAG, statusul comenzii nu se actualiza în aplicație.
Dar mai există și o altă posibilitate, și anume aceea în care, dacă ai comandat dintr-un magazin partener eMAG, poate chiar nu s-au ocupat încă de comanda ta. Ambele variante sunt plauzibile și mie chiar mi s-au întâmplat.

| oceanoflove explică:

Cei ce folosesc aplicatia le apare ca etape comanda plasata, produse predage curierului, Produse in drum spre punctul de livrare. Zice ca livrarea se face azi dar este evidentiata doar etapa comenzii plasate, iar nu. A ar fi fost predate curierului.

| neprihanitul a răspuns:

Primesti mesaj pe telefon cand produsele sunt puse in easybox ca sa le ridici.