| Parpapepiped a întrebat:

WEBKINZ! Ce Webkinz vi s-e pare mai dragut dintre Lil'kinz peste Clown Tomata si Signature Yorkie cu parul scurt?

1 răspuns:
| OanaVlad a răspuns:

Nu am un preferat
toti sunt draguti si scumpi (nu la pret) eu am vreo 13 printre care un lil' kinz peste clown tomata ( Orange se numeste si e fetita). Nu as putea alege unul care sa fie cel maidragutz... dar daca as faceo ar dura 100000000000000000000000000000000000000000000 de ani pentru. ca toti sunt minunati si nu se poate alege unul "perfect". Si toti sunt draguti chiar si cel care imi place cel mai mult (ca si toti) Monstruletul de Noapte care e badjocorit chiar daca merita atentie si iubire. El merita compasiune pentru ca cei mai multi zic ca e urat si nu merita iubire. Dar e gresit! Si el e webkinz si e adorabil happy