| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si sambata asta ma duc la o petrecere de halloween care se organizeaza la scoala si nu stiu ce costum sa imi iau desi nu am mai fost pana acum la vreo petrecere de halloween.Colegii mei se imbraca ba in vrajitoare ba in vampir chesti de astea si eu nu stiu cu ce. Daca ati putea sa imi dati niste idei sau sa imi ziceti ce magazine sunt dar sa nu fie scumpe.AAAAA...sunt din Bucuresti.

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

Intra aici si vezi ce ti se potriveste. Vorbeste apoi cu ai tai si totul e rezolvat http://www.azoldo.ro/catalog/costume.php?id_cat=4&id_subcat=8