| EaNuStieTot a întrebat:

Buna am 13 ani in vara asta trebuie a merg la o nunta foarte importanta si nu stiu ce rochie imi iau. ati putea sa-mi dati niste sit-uri cu rochii pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Părerea mea e că pentru astfel de evenimente cumpărăturile NU se fac online. Tu ai cumpăra o rochie de pe un site fără să o pobezi, doar pentru că ai văzut-o în poză?
Eu zic să te uiţi puţin prin magazinele din oraşul tău. (eventual încearcă în oraşele mai mari din apropiere - nu ştiu unde locuieşti).

| iulik1994 a răspuns:

Buna valentina.eu in locul tau as merge sa-mi cumpar rochia direct din magazin.una e cand ti-o comanzi pe net si alta e cand o probezi sa vezi cum iti sta! parerea mea.:*sa ai o zi fainabig grin

| superman12494 a răspuns:

Tu lasa acea lume si petreceti viata cum vrei ia-ti ce rochie vrei daca cineva ati cere o rochie cu diamante tu ati dai toti bani din casa sau ati folosesti ce ai si ce vrei? eu ati sugerez sa ei care ati place