| anonim_4396 a întrebat:

la vara trebuie sa merg la o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac avand in vedere ca nu imi place sa port rochii pentru ca sunt foarte slaba. am 17 ani, 1, 78 si 54 kg a da si am picioare foarte subtiri >:". Imi puteti spune ce as putea sa port in afara de rochii?big grin
HeLpbatting eyelashes

Funda + Vot tongue

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Se pot gasi pantaloni negri dintr-un material lucios, care tin foarte bine locul unei rochii, sau blugi. In sus un tricou/bluza ceva de genul http://img.garbo.ro/images/article_pictures/slideshows/902_6_1247493488.jpg ( daca esti slaba asta va veni foarte bine). Poti purta pantofi cu toc sau sandale; cat despre coafura ta, poti avea parul ondulat simplu sau un coc ( nu incerca coafuri spectaculoasa fiindca se va crede ca tu esti mireasa :)) ). Vei fi eleganta si spontana in aceasta costumatie. Sper ca te-am ajutat. :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Blugi + camasa lunga cu geaca daca e frig.

| violeta_3078 a răspuns:

Daca vrei pantaloni cu turul lasat(negri sau orice alta culoare)un maieuț-(negru sau orice alta culoare)un bolerou alb sau negru(depinde daca iți iei pantaloni si maieuț negru iei bolerou alb )si sandale albe(dar trebuie sa ai parul lung si saiti pui ceva(o floricica)cum e culoarea sandalelor