| jony1230 a întrebat:

am comandat ceva international, si am spus vanzatorului sa-mi faca o factura cu un pret mai mic, ca sa platesc maai putin la primire. este vreun fel prin care cei de la posta isi pot da seama ca e schimbat. mentionez ca pretul produsului a fost cel original, dar factura pe care o prezint eu la posta are un pret mai mic. pe colet nu scrie nimic

este urgent.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cei de la posta trebuie sa se prinda, ci cei de la vama, si daca, daca li se pare suspecta valoare de pe factura il pot desface si evalua