| Rm12 a întrebat:

Buna, am comandat la inceputul lunii februarie de pe joom, uitandu-ma si la termenul de livrare a fiecarui produs si era intre 15-40 de zile si pana acum nu mi-a ajuns nici macar un colet si am comandat aproximativ 15, as vrea sa cer parerea celor care au comandat de acolo cu privire la seriozitatea site-ului, sa ma gandesc daca are rost sa-mi anulez comenzile si sa-mi iau banii inapoi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu am primit.
Ajung maxim 3 săptămâni.

Trebuie ridicate de la poștă.

oricum dacă nu îmi ajung coletele iti returnează banii înapoi

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Comenzile din China ajung destul de greu. Ai răbdare, îți vor ajunge pana la urma happy