| Andreta a întrebat:

Am comandat prima dată de pe aliexpres,am citit diferite pareri,dar nu am inteles dupa ce am plasat comanda, unde imi apare numărul de comanda? Am primit doar e-mail cu "you order" si un numar lung si "order time".Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce-ti trebuie numarul de comanda?
Nu-ti foloseste oricum la nimic!
Cumparatura trebuie imediat achitata online, ca procesul de cumparare sa se incheie si marfa sa plece catre tine.
Intoarce-te in aliexpress si finalizeaza comanda, platind produsul, daca vrei sa primesti marfa aia!