| Corina64 a întrebat:

Buna tuturor, sâmbăta am comandat prima data de pe Shein împreuna cu o prietena. Azi am primit un mail cum ca respectiva comanda a fost plasata și o pot urmări. Însă dacă intru pe site apare Expressone ca și firma de curierat. Este normal? O sa-mi ajungă comanda?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Abia ai plasat comanda, dureaza vreo 2 saptamani pana cand ajunge in Romania si ti-e livrata cu un curier cunoscut.

| AAme23 a răspuns:

Buna!
Da, comanda ta a fost plasata si o sa vina.International, ei lucreaza cu Expressone, firma de curierat a lor care o sa ti plimbe coletul prin mai multe tari pana la noi. Dupa aceea, o va prelua Fan courierul nostru.Stai fara grija, dureaza ceva timp pana vine, dar merita! Poti sa ti urmaresti mai usurel coletul din aplicatiatonguearcels track online de pe magazin play.

| Corina64 explică (pentru AAme23):

Ok, mulțumesc frumos. Este prima data când comand și nu știam cum decurg lucrurile.