| pablo57457 a întrebat:

Buna. Am cumpărat un televizor din magazin și când am ajuns acasă am văzut că ecranul televizorului e spart. Pot sa îl returnez și să primesc altul nou?
Televizorul este din Flanco

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca, n-ai nimic de pierdut, dar ma indoiesc ca ti-l vor schimba.
Trebuia sa-l verifici atent in magazin, inclusiv sa fie pornit si sa vezi cum arata imaginea.

| darrio2007 a răspuns:

Mai greu. Sigur ti l-au probat cand l-ai cumparat.
Implicit, a fost scos si din cutie. Trebuia sa te uiti la el cu atentie.
Ei pot spune ca l-ai spart de la magazin pana acasa. Sau chiar acasa.

| pablo57457 explică (pentru darrio2007):

Ei nu l-au testat in magazin nici nu l-au scos din cutie măcar

| darrio2007 a răspuns (pentru pablo57457):

Trebuia sa ceri sa il probeze. Era ceva normal asta. Clar, nici o sansă de returnare. Daca mai stai si cateva zile cu el, pana astepti raspuns pe aici, e si mai rău.