| Iordacheionelmarian a întrebat:

Bună TPU. Ce televizor smart Are google play și smart view? (Să pot oglindi ecranul televizorului pe tabletă. Nu ecranul telefonului pe televizor) puteți lăsa un link? Preferabil de la altex sau flanco. Dau FUNDĂ și VOT

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Google Play nu are televizoare smart, că asta inteleg.

https://stokbusters.com/......-prin-wifi

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde de buget în primul rând
Daca vrei modele ok pe partea de ecran,adică să fie unul calitativ, încearcă televizoarele din gama LG sau Samsung, dar daca doar să aibă acesta funcție, nu contează rezoluția, vezi cele până în 1500!
Bafta!

| Iordacheionelmarian explică (pentru Hyperion7):

Nu contează bugetul sau diagonala contează doar să pot reflecta ecranul televizorului pe tabletă și dacă se poate să aibă și google play, vreau un link, nu vreau să caut eu sau să întreb în magazin deoarece am mai luat țeapă, mi-au spus în magazin că are google play și când am ajuns

| Hyperion7 a răspuns (pentru Iordacheionelmarian):

Pai stai, sa te uiți de pe televizor pe tableta nu poți, poți doar sa te uiți de pe tableta pe televizor.Adica daca tu vrei sa vezi niste poze, de exemplu, de pe tableta la mărime mai mare de televizor poți face asta, însă nu poți să vezi ceea ce vezi pe televizor, pe tableta.Asa că dacă cauți ceea ce ți-am zis mai sus, nu vei găsi.

| Iordacheionelmarian explică (pentru Hyperion7):

Aș vrea prima variantă deoarece m-am saturat sa caut la o luna un alt site ca să Văd pe tabletă postul TV respectiv și pe digionline are rezoluția maxima de 570p

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Eu nu am mai mers de vreo 20 de ani cu masina insa stiu ca si diodele si releul pot sa fie testate cu un instrument de masura si o sursa de tensiune. Daca nu poti face asta, alternatorul este ultimul care trebuie schimbat fiind cel mai scump. Oricum se poate vedea cu un instrument de masura daca alternatorul functioneaza sau nu (daca da 'curent' la 12 V alternativ sau nu), chiar la relanti. Un instrument de masura bun costa 50 - 70 de lei.