| Chetys a întrebat:

Buna, am dat comanda de pe Aliexpress, am dat comanda de mai multe produce, de la diferiți furnizori, produsele vor veni toate o data sau vin pe rând?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind comenzi diferite, vor veni pachete diferitem in zile diferite. In principiu, venind din China, durata de livrare este 3-6 saptamani.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde cat de repede le puna chinezul la posta, daca ai ales de la mai multi furnizori o sa ai date de livrare diferite.

| Deserth a răspuns:

Da ce ti-ai cumparat de acolo fata?

| DelphhiN a răspuns:

Vor fi date de livrari diferite.

NOname
| NOname a răspuns:

Vor veni separat, dacă nu a intervenit vreo excepție legată de ambalare și expediere.