| Ejken18262ubgwjjq a întrebat:

Bună, am dat comanda pe Shein și am primit mesaj cum că data de livrare a fost decalată din cauza constrângerii de timp, dacă o anulez primesc banii înapoi? Sau mai poate ajunge aceasta comanda?

1 răspuns:
| asmodeus10 a răspuns:

Poti lua legatura cu ei prin email.Din cate vad e site strain si nu e recomandat sa ii conctactezi telefonic. Stabilesti cu ei daca mai vrei sau nu comanda.De obicei cand faci o comanda iti trimite prin email comfirmarea.Vezi ca la mesajul trimis de ei iti arata date de contact:,, pentru mai multe detalii conctactati-ne aici...,, si iti da email sau alt fel de a ii conctacta.Succes.