| alina2aaa a întrebat:

Buna, am și eu o comanda de pe SHEIN, la data de 4 aprilie la ora 5 dimineața aceasta a pornit din hubul fan curier spre hubul de destinație dar la ora 9 arată ca exista o problema la livrare și ca data de livrare a fost modificată din cauza constrângerii de timp (tradus din engleza) aceeași chestie încă odată la ora 12, e nevoie sa sun undeva sau ceva? Sau aștept pana îmi vine, dacă îmi mai vine.

1 răspuns:
| eanadandre a răspuns:

Stai liniștită, comanda va ajunge, probabil daca sunt probleme va mai întârzia dar nu ai ce face