| andradamihaela a întrebat:

Bună, am dat o comanda pe shein acum doua săptămâni și de o săptămână îmi arata ca este în tranzit, coletul meu nu a fost predat de expeditor. Vreau sa știu dacă s-a mai întâmplat cuiva și dacă v-a ajuns coletul. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Kind1224 a răspuns:

Am dat recent o comanda de pe un site chinezesc si stiu ca fix la fel imi arata, comanda a ajuns dupa vreo luna, deci stai linistita, in cel mai rau caz o gasesti la posta.

| andradamihaela explică (pentru Kind1224):

Faza e ca eu am mai dat comanda de pe shein și nu mi-a arătat asa. Au trecut doua săptămâni de cand am dat comanda și nimic. I am contactat și pe cei de la curierat care trebuiau sa îmi aducă comanda adică Sameday și au spus ca nu este la ei comanda

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Shein nu se da comanda, ci se cumpara si se plateste online, ca expeditorul sa trimita pachetul, dupa primirea banilor in contul lor bancar.
"In tranzit" inseamna ca este pe plecat din magazia lor, fiind pe drum, traziteaza!
Shein este o firma chineaeasca care trimite marfa din China, asadar va ajunge in 3-4 saptamani.

| 19Mary19 a răspuns:

Ar trebui sa ajunga. Coletele de pe shein ajung în 2 săptămâni.

| oanaaa246 a răspuns:

Exact aceeași chestie și la mine, am vorbit și cu cei de la Shein și nu mi au transmis nimic concret, tie ti a ajuns pana la urma coletul?

| loredana235 a răspuns (pentru oanaaa246):

Hei, oare ți-a mai ajuns coletul, aceeasi chestie am pățit.o și eu acum, chestia e ca din greseala am dat cu 2 zile înainte cum ca am primit comanda " confirm delivery", și azi dimineata când am dat sa îmi urmăresc coletul pe sameday îmi apărea ca nu o fost predat de expeditor

| Lorenalrn a răspuns:

Buna.
Ți-a ajuns coletul?

| Simona1212 a răspuns:

Si mie imi arata la fel deja a trecut data in care spunea ca o sa ajunga pachetul.Tie ti a mai ajuns si daca da in cat timp dupa

| applestarr a răspuns (pentru Simona1212):

Heii ti a ajuns comanda intr-un final?

| Georgiana6345 a răspuns:

Ti a ajuns comanda pâna la urma?

| CristinaYannis a răspuns:

Acuma mi s-a întâmplat.dar după cum ți.a arătat