| Blackcatsenora a întrebat:

Am facut acum o săptămână o comandă pe pink panda. Astăzi am primit notificare cum ca coletul este în expediere tranzit. Aveti idee dacă imi ajunge comanda săptămână asta dacă urmează Paștele? Va rog sa raspundeti ca astept prea mult coletul acela. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz saptamana asta!
De vineri pana luni este liber (nu se lucreaza), ca-i Pastele!
Poate saptamana viitoare spre sfarsit, daca esti norocos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai durează pîna ajunge coletul tau, dat fiind pandemia plus sarbatorile de paști in care sunt zile libere. Tu esti fată sau baiat? Ce varsta ai?