| TinaAlexa a întrebat:

Bună, am făcut o comanda la Glovo de 400 de lei, dar o parte din produse nu erau în stoc astfel ca suma de pe bon era aprox 250. Azi am observat ca s-a debitat din cont suma de 400 lei nu 250 cât au costat efectiv produsele. Oare mi se va returna diferența zilele următoare sau ar trebui sa ii contactez? Ms mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Produsele de pe stoc se vor reaproviziona si trimite, de aceea s-a tras 400 lei, suma completa pentru toata comnada.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niste hoti, nu ti au dat toata comanda trebuia sa te sune sa iti spuna ca nu sunt pe stoc celelalte produse, dar tu ai platit inainte de a primii comanda? Ttrebuia sa platesti cand venea curierul la usa cu comanda vedeai ce ti a adus si plăteai, acum pana iti dau ei banii inapoi ai de asteptat, sau poate iti aduce restul de comanda si nu iti mai returneaza niciun leu.

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu i-as contacta indiferent ce se zice aici. O intrebare te scapa de stres, eu asa zic. In mod normal iti returneaza banii aia, dar cand? Ai bonul la tine? Pe al ar trebui sa fie suma a ceea ce au adus. O alta varianta e ca-ti ramane la ei si se scade din urmatoarea comanda. daca mai ai de gand sa comanzi.