| serbanpunk a întrebat:

Am facut o comanda de o chitara de pe siteul http://www.fly-music.ro/ vineri si se implinesc 48 de ore si comanda nu a venit. Ba mai mult statusul acesteia este "Pregatire Comanda". Intrebarea mea este : cei de la fly music nu prelucreaza comenzile in timpul weekendului si daca da ar trebui sa imi fac griji. Am uitat sa mentionez ca toate produsele erau in stoc cand am plasat comanda.

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Uita-te la termeni de livrare pe site daca nu apare in 7 zile lucratoare te poti adresa protectiei consumatorlui

| serbanpunk explică (pentru seen):

"Fly Music ofera livrarea rapida pentru toate comenzile indiferente de valoare comenzii.
'Livrarea Rapida' este optiunea implicita si presupune livrarea produsului in 24-48 de ore prin curier rapid." citat luat chiar de pe site sad

| seen a răspuns (pentru serbanpunk):

Incearca sa ai contactezi vezi ce zic in legatura cu comanda ta

4 răspunsuri:
| serbanpunk explică:

Abia azi la ora 14 au trimis comanda XD

| serbanpunk explică:

Tin sa va spun ca cei de la fly music sunt foarte neseriosi. nu va recomand sa comandati de la ei. Am trimis un mesaj la relati cu clienti si nici dupa 48 de ore nu au raspuns, pe langa faptul ca inca nu a venit comanda facuta vineri.