| renata30 a întrebat:

Bună! Am făcut o comandă pe Shein de 22 de lucruri, am plătit cu cardul tot, iar astăzi am primit doar 7 obiecte. Știți cumva dacă mai primesc restul, sau mi-am luat țeapă? E prima dată când comand de pe acest site.

Răspuns Câştigător
| DeltaFitzS a răspuns:

Buna! Daca ai comandat lucruri de dimensiuni mari, cu siguranță cei de la shein le-au împachetat in mai multe punguțe, îți vor ajunge toate cu siguranță în decurs de o săptămână

4 răspunsuri:
| mintbugle a răspuns:

O sa le Primești și pe celalalte happy așa mi s-a întâmplat și mie dar pe aliexpress

| Violleta2022 a răspuns:

Vin si celelalte, nu-ti fa probleme.
Sunt destul de seriosi, dar acum posta si vama sunt extrem de aglomerate si totul ajunge cu intarziere.

| blackann a răspuns:

O sa ajunga in curand si celalalte, poti verifica in aplicatie cum le-au impartit exact. ai numarul comenzii la fiecare pachet in parte.

| renata30 explică (pentru DeltaFitzS):

Mi-au ajuns! Mulțumesc!