| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am făcut o comanda pe un site dar am gresit numarul de telefon și am plătit cu cardul. Nu mi-au trimis confirmare pe email ca mi-au înregistrat comanda sau ceva. Le-am trimis email dar nu am primit nimic pana acum. Ce sa facc?

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Suna firma si spune-le despre greseala, interesul lor e sa isi livreze marfa nu sa piarda clienti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa suni la numarul de telefon disponibil pe site.

| Crescent a răspuns:

Hei! Cred că ar mai trebui sa aștepți e-mailul. Sau mai insista putin.
Ar trebui să suni la firma de curierat cu care lucrează cei de la care ai comandat, dar asta la o zi sau doua după comanda.

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Cum a a zis și cealaltă persoană, mai așteaptă puțin, maxim până diseară, dacă nu primești, sună firma și informează despre greșeală, vor înțelegere și vor remedia problema.