| adiidk a întrebat:

Am gasit o aplicatie de cumparaturi pe nume, JOOM, cei care au mai cumparat de pe aceasta aplicatie este sigura?
Are chiar livrare gratuita?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E buna! Mi-am luat mouse, microfon pentru telefon.placa de retea si altele de la ei. Unele mi-au venit dupa 3 saptamani, altele dupa o luna si altele n-au venit nici astazi si au peste doua luni. Ideea este ca ei spun ca poate veni si in 75 zile. Mai astept. Am comnadat spre exemplu un microfon pentru telefon, stereo si foarte sensibil la 10 lei. Transportul nu te costa nimic. Ideea este ca pe eBay nu am gasit asa ceva.

| Crackman a răspuns:

Depinde ce anume cumperi. Totul este ok. Sunt seriosi la livrare dar eu a trebuit sa platesc transportul.

| Salontanul a răspuns (pentru Crackman):

Aiurea! Nici unul din produse nu are transport pe bani. Da-mi un link daca spui asa ceva!

| Crackman a răspuns (pentru Salontanul):

Eu am fost la o tobola... dar a trebuit sa dau pe transport. Oricum nu stiu decat ce am facut eu.

| Salontanul a răspuns (pentru Crackman):

Pe Joom?

| Crackman a răspuns (pentru Salontanul):

Da, isi faceam promovare... posibil primele lor saptamani de existenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are produse mai scumpe ca pe ebay, si iti vin in 2 luni, de pe ebay, intr-o saptamana maxim 2. Si e si mai ieftin.

| Puiu271 a răspuns:

Da, are livrare gratuita. Sigura nu stiu în ce măsură să spun că este, am comandat și eu câte ceva unele mi-au ajuns altele nu, am comandat un lantisor, 6 lei costă dar a trecut timpul și nu a mai ajuns, mi-au rambursat banii. Plata este cu cardul, iar produsele ajung în cutia poștală în termen de o lună chiar două depinde din ce țară vin.

| paun645 a răspuns:

Eu am comandat o singura data! Produsele mi-au ajuns ok, plata se face simplu cu cardul. Nu am
Mai folosit aplicația deoarece nu găsești produsele dupa cum ii scrii tu in romana și nici măcar in engleză