| iiirrriiisss a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru: Peste o saptamana plec in State si nu stiu ce i-as putea cumpara unui baietel de 8 ani si jumatate. Orice sugestie, idee este binevenita.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Fiind copil jucariile sunt cele mai indicate la varsta lui:o minge cu steagul americii pe ea, o masinuta, sau ceva care sa. i aduca aminte de locul in care ai fost tu, cu o semnificatie simbolica, chestii de genul(parerea mea)
tu oricum il cunosti cel mai bine si sti cam ce. i place deci vei avea mai multe idei. iar acolo vor fii foarte multe oferte si oricare este binevenita
bafta si distractie placutawinking

5 răspunsuri:
| DMV a răspuns:

O minge de baschet cu o semnatura unui star NBA sau And1. Nu e foarte scumpa mai ales ca e criza, iar semnatura nu costa. Te invarti pe la o arena si cand vezi unul mai inalt te duci la el si-i ceri simplu un autograf. Da o tura pe la http://www.ehow.com/how_4386_autograph-celebrity-athlete.html

| unbaiat a răspuns:

Pai depinde de caracterul lui... un joc video nou, un tricou sau o hainuta ceva cu desenele, cantaretul lui preferat, un joc interesant ceva. Oricum stai linistita ca odata ce ajungi acolo si vezi tot felul o sa ai de„a idei de nu o sa ai bani tu laughing Mie sa-mi aduci o camera video mai performanta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand zici baietel te gandesti la mashinutzelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand zici baietel te gandesti la mashinutzelaughing

| iiirrriiisss explică:

Va multumesc!