| Izza_8670 a întrebat:

Pls...Am mare nevoie de ajutorul vostru deoarece peste cateva zile va fi ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu ce i-as putea da... fundita pentru cea mai buna idee

4 răspunsuri:
| TheLady_1745 a răspuns:

Poţi să-i cumperi de exemplu un parfum Roberto Cavalli:http://www.valentineperfume.com/......ml.Miroase foarte bine.

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Noi de unde sa stim. tu ii cunosti personalitatea si toate cele
ar fi drgaut ceva care sa-i aminteasca de tine
nu ursuleti ca e demodat deja
o pernuta imprimata cu poza voastraaa o cutie de ciocolata MERCI
sau un lant super cute

| vigome a răspuns:

Ce i-ai putea cumpara, ceva care sa fie un simbol si o amintire. Lucrurile vin si dispar la fel de repede ca si viata, simbolurile si amintirile ramin peste ani, unele chiar dupa dispariria noastra fizica. Spune-i ca il iubesti si daca este adevarat si reciproc valabil, nu poate exista pe lume ceva mai presus de asta, viata trebuie sa fie simpla in esenta ei si nu ar trebuie sa fie impovarata de griji si nevoi care nu sint absolut necesare. Spune-i ca ii oferi dragostea ta drept cadou, mai scumpa si mai de pret decit oricare alt dar material. Iubiti-va, respectati-va, pretuiti-va, viata e scurta si trece repede. La multi ani si din partea mea, pentru amindoi, uitati pentru un moment de grijili si nevoile cotidiene, incercati sa petreceti aceasta zi de asemenea maniera incit sa devina peste ani si ani ea insasi o amintire placuta. Daca puteti realiza acest lucru va fi extraordinar. Inca o data la multi ani si sa fiti fericiti!

| larysa_1812 a răspuns:

Poi ai putea sa ii dai un tablou cu voi doi.