| Neagu_Dydy_1999 a întrebat:

Am nevoie de o idee de cadou. Vreau sa fac un cadou de nunta cuiva si sa imprim o poza cu cei doi. Plce idei de imprimari stiti? Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| AlessandraMiha a răspuns:

Bunahappy
Ai putea sa imprimi pe 2 tricouri,un tricou pentru mireasa si un tricou pentru mire,ori la amandoi poza sa fie in grup,ori la mire cu el si la mireasa cu ea.
Sau,ai putea sa le imprimi poza pe o cana,o geanta(care e mult mai practica,pentru ca o poate folosii mai des), un mouse-pad, un lantisor, o bratara...
Sper ca te-am putut ajuta, mult succeshappy

2 răspunsuri:
| AliBaba11 a răspuns:

Ai putea sa imprimi poza pe o perna si pe spate sa-i scrii ceva dragut.