| bkmad a întrebat:

am o intrebare. daca vreau sa imprim ceva pe un tricou de ce am nevoie? cd cu poza sau ce? si cat costa?big grin

4 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Un cd, sau un memory stick, il poti pune si pe un telefon cu bluetooth.

| pretzel a răspuns:

Sunt la magazine multe modele speciale pentru asa ceva. Si nu iti trebuie dacat un fier de calcat si modelul respectiv. Pui modelul pe tricou in locul in care vrei sa il imprimi si dai cu fierul de calcat peste el 30 de secunde si gata! Daca vrei sa imprimi o poza cu tine sau altceva din arhiva ta personala atunci te duci la un fotoshop cu cd-ul pe care ai poza si ti-o developeaza intr-un "model de lipit" (nu stiu cum se numesc si nu stiu cat costa) big grin Mult succes!

| PersonalizareOnline a răspuns:

Buna. te invit sa vizite site-ul http://imprimareonline.ucoz.com/
imprimeuri de calitate, preturi mici, livrare in toata tara.

| dadica14 a răspuns:

Intra pe www.pizap.com adauga poza dupa aceea. dai save si la sfarsit iti da niste optiuni cu imprimarea fotografiei!:* Sper sa stii!