| bkmad a întrebat:

am o intrebare. daca vreau sa imprim ceva pe un tricou de ce am nevoie? cd cu poza sau ce?

1 răspuns:
| twittysylvester2011 a răspuns:

Da, ai putea un CD cu poza, si in orice mall (Bucuresti, Cluj, etc.) sunt magazine numite Divertis Shop. Acolo ii dai la vanzator CD-ul si il pune in calculator. Te intreaba daca e bine, si vii peste vreo 2-3 ore inapoi si iei tricoul. Eu stau in Cluj, si aici e fix asa cum am zis, si tricoul costa in jur de 50 de lei.
Pupici si succes :* love struck