| anonim_4396 a întrebat:

Am nişte comenzi făcute pe AliExpress de mai bine de 2 luni. Întrebarea este dacă mai am şansa să ajungă. Niciodată nu mi s-a întâmplat să vină atât de greu, într-o lună maxim le primeam. Mi-e cam frică să nu existe varianta, ca cineva să fure coletele, nu neapărat coletele alea, colete a mai multor persoane. Ştiți că ele trec prin nu ştiu câte mâini, sunt plătite, iar oricine ar putea băga câte un pachet în buzunar. Eu una n-am semnat niciodată la poştă că am primit coletul sau nu. Voi ce părere aveți?

1 răspuns:
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Este posibil sa fie vreo teapa. pe AliExpress se vand multe chestii false sau pun poze doar ca sa te atraga sa trimiti banii inainte si dupa nu iti trimit nimic. Poti lua legatura cu expeditorul sa intrebi ce se intampla sau sa apelezi firma de curierat, deja a trecut mult prea mult timp